firma remontowa Legnica, malowanie natryskowe Legnica, remont łazienki Legnica, remont mieszkania Legnica, wykończenia wnętrz Legnica

O Nas

DD STUDIO jest firmą specjalizującą się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz domów i mieszkań w stanie deweloperskim oraz remontach generalnych mieszkań w kamienicach. Z nami cały proces metamorfozy nieruchomości w komfortowe miejsce odbywa się sprawnie, przy wsparciu doświadczonych fachowców wykończenia wnętrz. Współpracujemy z architektami wnętrz oraz konstruktorami.

Przejście wszystkich etapów od projektu do ukończenia realizacji jest z nami proste i szybkie, a każdemu krokowi towarzyszy profesjonalne doradztwo oraz nadzór prowadzonych prac. Gwarantujemy terminowość realizacji a na nasze usługi udzielamy gwarancji, co poświadczone jest odpowiednim zapisem w umowie.

Co możemy razem?

Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz w stanie deweloperskim oraz remonty zabytkowych mieszkań w kamienicy. Nie boimy się żadnych wyzwań. Zaczynamy od wspólnego omówienia projektu i wybrania stylu remontowanej przestrzeni. Nowoczesny, skandynawski, glamour, rustykalny czy loftowy – po każdym stylu, który wybierają dla siebie nasi klienci, pomagamy im poruszać się spójnie i ze smakiem doświadczonych projektantów wnętrz.

Po uzgodnieniu budżetu przystępujemy do wspólnych zakupów z inwestorem, który na każdym etapie może angażować się na tyle, na ile uzna za stosowne, będąc jednocześnie pewnym, że reszta zadań spoczywa w dobrych i godnych zaufania rękach. Prowadząc prace od A do Z, mamy doświadczenie w, tworzeniu koncepcji wnętrza, a także kreowaniu praktycznych rozwiązań, które przejdą pomyślnie próbę wcielenia w życie na każdym etapie prac i późniejszego użytkowania.

Od omówienia projektu, poprzez zamówienia, zakupy i transport, aż po koordynację realizowanych na miejscu prac – nasza oferta to kompleksowa usługa nadzoru nad prowadzoną inwestycją. Pomagamy w zarządzaniu budżetem, wspieramy w doborze materiałów i doradzamy w tworzeniu zaplanowanego stylu lub klimatu.

Posiadamy doświadczenie we współpracy z konserwatorem zabytków, konstruktorem, architektem i administratorami budynków. Specjalizujemy się w zabytkowych lokalach, w których wykonujemy kompleksowe prace, łącznie z tak wymagającymi pracami jak dobudowy kominów i przewodów  wentylacji oraz zmiana układu pomieszczeń. Wykonujemy projekty niezbędnych instalacji. Uzyskujemy potrzebne na każdym etapie zezwolenia i tworzymy kompleksową dokumentację.

Dokonujemy prac remontowych w obiektach komercyjnych. Adaptujemy wnętrza zgodnie z zapotrzebowaniem klienta lub dostarczoną dokumentacją. Tworzymy piękne i wygodne przestrzenie dla biznesu.

Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja klienta z estetycznych i użytecznych rozwiązań, które wcielamy w życie w każdej z nieruchomości, którą obejmujemy swoją kompleksową opieką.