.

Remont nie musi być straszny – firma remontowa Legnica

firma remontowa Legnica, malowanie natryskowe, remont łazienki. remont mieszkania, wykończenia wnętrz

Jesteśmy firmą remontową z Legnicy, specjalizującą się w kompleksowym wykończaniu domów i mieszkań. Przeprowadzamy całościowe, generalne remonty różnego typu lokali, także zabytkowych. Posiadamy doświadczenie we współpracy z konserwatorami zabytków, konstruktorami, architektami i administratorami budynków, czyli tymi wszystkimi instytucjami, których przejście jest czasami dla zwykłego człowieka niezwykle trudne. Każdą powierzoną nam nieruchomość otaczamy opieką, z najwyższą starannością wykonując powierzone nam zadania. Naszym atutem jest czas, a nadrzędnym celem zadowolenie i satysfakcja klienta.

Remonty

Przeprowadzamy remonty mieszkań od A do Z. W zakres prac wchodzi:
– przygotowanie projektu
– wybranie stylu remontowanej przestrzeni
– uzgodnienie budżetu
– zakup wszystkich materiałów
– transport
– nadzór wykonywanych prac
– doradztwo
– kompletowanie dokumentacji i niezbędnych pozwoleń.
Dysponujemy wysokiej klasy specjalistami, którzy sprawują pieczę nad każdym etapem przeprowadzanego remontu.

Wykończenia wnętrz

Nasi specjaliści od wykończenia wnętrz nie tylko pomagają podjąć ostateczną decyzję co do wyglądu, ale także uzgadniają budżet i robią stosowne zakupy.
Od wielu lat bezbłędnie rozpoznają nurty w designie wnętrz, potrafią więc doradzić i dobrać charakter pomieszczenia do charakteru, potrzeb i stylu życia jego użytkowników. Rozeznanie w jakości poszczególnych materiałów budowlanych gwarantuje solidność wykonania i trwałość, która na długie lata uchroni przed kolejnym remontem. Zlecone prace realizujemy terminowo i szybko.

Remonty łazienek

Przeprowadzamy remonty łazienek od projektu do ostatecznego wykończenia:
– projektujemy wszystkie niezbędne instalacje
– w montażu instalacji stosujemy najnowsze technologie
– montujemy ceramikę łazienkową
– dobieramy armaturę
– układamy każdego rodzaju płytki ścienne i podłogowe
– wykonujemy malowanie

Malowanie natryskowe

Malowanie wnętrz przeprowadzamy metodą natryskową. Taka technika pozwala szybko i dokładnie pomalować większe i mniejsze powierzchnie, a równocześnie znacznie oszczędzić ilość zużywanej farby. Malowanie metodą natryskową zwiększa stopień dokładności pokrycia ścian farbą, a bezfakturowy wygląd powierzchni podnosi walory użytkowe i estetyczne.